30Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : sesli sohbet sesli chat sesli siteleri sesli chat odalari

sesli sohbet sesli chat sesli siteleri sesli chat odalari


sesli sohbet sesli chat sesli siteleri sesli chat odalari

SesliChat  aslında  ismindende anlaşıldığı gibi,  google ve  benzeri arama motorları üzerinde  arama yapıldığında binlerce  sonuc cıkaran bir  yazılım sistemidir. Sesli Chat alt yapısı altında  hizmet veren  binlerce  hatta  milyonlarca  site  türkiye veya dünya’nın farklı şehirlerinde internet üzerinden insanlara hizmet vermektedir. Özellikle insanların  bu tarz sitelerde   eğlence , sohbet , aşk aradığını biliyormuydunuz?
 
 Sesli Chat  2001 yılının ocak ayında türkiye’de  hizmet  vermeye başlamıs,  bir arkadaşlık platformudur. Yayın hayatına başladığı günden bu yana  binlerce insana ücretsiz  ve kesintisiz  hizmet sağlayan bu  sistem aslında  speakychat adında adlandırılan bir oda sistemi ile calışmaktadır.
 
SpeakyChat  odas sistemi ile  yayın  hayatına başlayan  sesli chat siteleri simdi  artık  türkiye üzerinde  yaygınlasırken bunun yanı sırada  videolu chat ve yazılı chat  hizmeti sunan  sitelerde bulunmakta.
 
Sesli Chat   ile tanıstığımız günden bu yana  bir cok bay ve bayan kendilerine güvenebilecekleri   arakadaşlık ortamı kurarken kimileride  aradığı askı bularak yanlızlığını  sonlandırdı, İşte sesli chat   bizim hayatımızda  güzel  bir yer edinirken neden  bizlerde  bu  seviyeli ve kaliteli hizmete  sahip cıkmayalım. Eğer  bu  hizmetten hala haberdar değilseniz  son pişmanlık fayda etmez düsüncesi ile sizlerde  bu güzel hizmetten yararlanın arkadas listenize yeni kişiler ekleyin dünyanın farklı  sehirlerinde  oturan gurbetci hemserilerimiz yanı sıra  türkiyede yazyasan  laz, çerkez, türk, kürt, dadaş, ve benzeri vatandaşlarımız ile din , dil, ırk ayrımı yaşamadan sesli chat  ile samimi  arkadaşlıklara adım atın. sanal alemin gözde sitesi olan www.sesliyetikla.com  www.ofsesli.com  tikla gel sohbetin alası burda hadi canlar koss

23 Kas 2017 233 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder