30Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : sesli chat seo

sesli chat seo

sesli chat seo


Merhaba saygıdeğer sesli chat site sahipleri; bu gün kü konumuzda sizlere   sesli chat sitelerinde  özellikle  dikkat edilmesi gereken bazı kuralları hatırlatacağım.

Sesli Chat Seo Nedir?  www.sesliyetikla.com  beklerim tikla gel

Sesli chat seo site sahiplerinin  özgün ve güncel makaleler yazarak hem site tanıtımlarını yapmaları hemde bir nevi reklam yapmalarına yarayan bir yazılımdır.

Seo konusunda  yüzlerce  site sahibinin az cok bilgisi var olmasına rağmen  özgün konu paylasımı yerine emekle yazılmıs konuları calmak  ve kendi sitelerinde  yayınlamak seo değildir.

Sesli Chat seo  yazarlığı yapan  webmaster  diye adlandırılan  kişilerin öncelikle kelime analizine ve  etiket atacağı kategoriye dikkat etmesi gerekir. Konu içersinde yazılan  ve farklı etiketler kullanan  sitelerin  ilerleme kaydedebilmesi ve hatta sandabox  adı ile bilinen google cezaları arasında  yer almaktır.

Sesli chat seo konusunda  bazı arama motorları kendi analizler içersinde sitelerin titlelerini okuması yanı sıra  değer ve incelemeye almasıda  aslında  sesli chat seo yazarının elinde olan birseydir.

Sesli Chat  seo  içerisinde  dikkate alınacak bazı hususlerın basında  google stemap ve m*ta tag yer alır bunlar seo  ile bağlantılı  eklentilerdir. Bu eklentiler sayesinde  büyük arama motorları yani örneğin  google ve yandex gibi  dünyanın her ülkesinde kullanılan  arama motorlarının  kendilerine ait boot  diye adrandırılan  inceleme ekipmanları vardır. Bunlar öncelikle google stemap  ve m*ta tag gibi  eklentiler sayesinde  sitenizi daha cabuk okur ve değerlendirir. sanal alemin gözde sitesi olan Sesliyetikla.com beklerim

23 Kas 2017 180 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder